Zapowiedź meczu z Orlikiem Sobień

Sobota w Dalikowie zapowiada się bardzo emocjonująco. O godzinie 16.00 rozpoczyna się długo oczekiwane spotkanie pomiędzy GLKS Sarnów/ Dalików a Orlikiem Sobień.

Przypomnijmy, Orlik obecny sezon zaczął dość słabo, najpierw przegrał inauguracyjne spotkanie na wyjeździe 2:1 z LKS Kolonką, a w drugim spotkaniu na własnym boisku zremisował z Orłem II Parzęczew 3:3. Obecnie Sobień zajmuje 6 lokatę w ligowej tabeli i traci do naszej drużyny 5 oczek. My natomiast ligę zaczęliśmy zgodnie z planem odnosząc dwa zwycięstwa, tym samym pokonując na własnym boisku Błękitnych Dmosin 2:1, a na wyjeździe Kotan Ozorków 6:0.
Na podstawie dwóch kolejek można określić wspólną cechę Orlika i Sarnowian - obie drużyny są bramkostrzelne.
W poprzedniej rundzie Orlik Sobień pokonał nas 2:0. Dla naszej ekipy będzie to szansa rewanżu za porażkę w poprzedniej rundzie.
Jedno jest pewne, czeka nas trudne spotkanie, ale musimy zagrać dobry mecz aby wywalczyć 3pkt. Jak będzie? Odpowiedź już jutro na stadionie w Dalikowie o godz. 16stej.

Zapraszamy Wszystkich kibiców!